PwnLab.Me XenForo Yayın Hayatı - Öneri/Düşünceleriniz

PwnLab.Me

Admin
DUYURU!

2020'den beri Wordpress altyapısıyla hizmet veren PwnLab.Me blogumuz, yayın hayatına artık XenForo altyapısıyla devam edecektir. İçeriklerin erişilebilir olması ve herkes tarafından bilginin paylaşılmasının kolaylaştırılması için bu kararı almış bulunmaktayız. Böylece PwnLab ekibinden olan/olmayan herkes içerik üretebilecek ve paylaşımda bulunabilecek. Bu konunun altına forumla alakalı öneri/düşüncelerinizi yazmaktan lütfen çekinmeyin.

2020'den bu yana edindiğimiz Siber Güvenlik / "bilgi paylaştıkça çoğalır" misyonuyla içerik üretmeye ve paylaşmaya devam edeceğiz. Hepinizi bekliyoruz!!

Team - PwnLab

Reklam yapıyo musunuz emin değilim ama o konunun üstüne daha fazla düşmek gerek gibi gözüküyor. Forumdaki kategoriler arttırılabilir. Bunların dışında her paylaşımı okumaya fırsatım olmadı tabii ama bazılarında yazım hataları özellikle de kodların içinde noktalı virgüller emojilere vs. dönüşmüş çok büyük bi sorun değil ama acemiler için belki ufak tefek sıkıntı oluşturabilir. Sitenin içerğinde, işleyişinde ya da paylaşımlarda bu ve buna benzer sitelerde olmayan ama burada olan farklılıklar, yenilikler yapılmaya çalışılırsa yani insanlara başka bir yeri değil de burayı tercih etmesi için gereken sebepler oluşturulursa geleceği olan bir yer olarak görüyorum şimdiden yerimizi aldık.

Reklam yapıyo musunuz emin değilim ama o konunun üstüne daha fazla düşmek gerek gibi gözüküyor. Forumdaki kategoriler arttırılabilir. Bunların dışında her paylaşımı okumaya fırsatım olmadı tabii ama bazılarında yazım hataları özellikle de kodların içinde noktalı virgüller emojilere vs. dönüşmüş çok büyük bi sorun değil ama acemiler için belki ufak tefek sıkıntı oluşturabilir. Sitenin içerğinde, işleyişinde ya da paylaşımlarda bu ve buna benzer sitelerde olmayan ama burada olan farklılıklar, yenilikler yapılmaya çalışılırsa yani insanlara başka bir yeri değil de burayı tercih etmesi için gereken sebepler oluşturulursa geleceği olan bir yer olarak görüyorum şimdiden yerimizi aldık.

Reklam için bir çalışmamız mevcut değil. Yalnızca sosyal medya hesaplarımızın büyümesi amacıyla dönem dönem çekilişler yapmaya çalışıyoruz. Daha çok universite etkinlikleri veya çeşitli topluluklara ait etkinlikler vasıtası ile daha çok insana ulaşmaya çalışıyoruz. Amacımız sayıdan ziyade belirli bir seviyenin üstünde kitleye hitap etmek.
Yazım hataları veya resimlerde sorunlar olabilir. Gördükçe düzeltmeye çalışıyoruz. Daha önce blog olarak yayın yaptığımız ve altyapıyı değiştirdiğimiz için uyumsuzluklar mevcut. Siteyi hızlı bir şekilde yayına almak istediğimizden dolayı çok fazla düzenleme yapamadık.
Siteyi mümkün olduğunca sade tutmaya çabalıyoruz amacımız daha fazla insanın bildiklerini & tecrübelerini kolay aktarabilmesi. Elbet öneriler olursa yeni kategoriler, özellikler eklemeye çalışırız. Fikirleriniz için teşekkür ederiz

Geri